Baskılı Balon

Baskılı balon reklam tanıtım faaliyetlerinde kullanılan uygun fiyatlı ve etkili bir araçtır. Baskılı lateks balonlarla tüm iletilerinizi balon üzerine yansıtarak markanızı geniş kitlelere yayabilir, marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Ayrıca doğum günü, sünnet, evlilik gibi özel günleriniz için balon üzerine resim baskısı yaptırarak farklı ambianslar yaratabilirsiniz.

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde, Happy Balloons markasıyla; balon üretim, balon baskı ve balon yardımcı malzemelerinin satışı konusunda faaliyet gösteren Kalisan, yüksek miktarlı baskılı balon ve dekorasyon balonu siparişlerinizi çok kısa sürede karşılayabilecek üretim ve baskı kapasitesine sahiptir.

Uygulaması zor olan komplike baskılar için özel olarak revize edip geliştirdiğimiz balon baskı makinelerini kullanmaktayız. Balon baskı uygulamalarında çoğunlukla 12″ büyüklükteki balonlar tercih edilmektedir. Bu büyüklükteki bir balonu, balon şişirme makinası yardımıyla 1,5 saniyede şişirebilir, balon çubuğu yardımıyla kolayca dağıtıma hazır hale getirebilirsiniz.

Baskı uygulamalarında 12″ balondan sonra en çok kullanılan 17″ büyüklüğündeki punch balonların arkasına lastik takılarak sevkiyatı yapılır. Daha büyük bir baskı alanına sahip olması, asılarak kullanılabiliyor olması; özellikle kampanya duyurularında tercih sebebi olmaktadır.

Dağıtımı yapılan her bir balon, sizleri hedefinize bir adım daha yaklaştıracaktır. Sizlerin hedefi de görünür, bilinir ve tercih edilebilir olmaksa; geleceğin karar vericileri olan çocukların zihninde kuvvetli bir imaj yaratmaksa baskılı balon uygulaması sonuç verici bir reklam yöntemi olacaktır.

Balon baskısı isteğe göre daha parlak görünüme sahip olan metalik balon renklerine de uygulanabilmektedir. Uygulanacak baskı renk sayısı isteğinize göre azaltılıp çoğaltılabilir.

Balon baskı uygulaması yaptırmak için öncelikle gerekli bilgi ve görselleri tarafımıza ulaştırmanız istenir. Belirttiğiniz balon renk ya da renkleri üzerine yine sizin belirtmiş olduğunuz baskı renk ya da renkleriyle, grafik departmanında, ön çalışma yapılarak tarafınıza mail ile gönderilir.

Yapılan grafikte düzeltilmesi gereken yerler varsa çalışma revize edilerek tekrar gönderilir. Onayınızı takiben siparişiniz baskı departmanına alınarak sevkedilir. Tüm görseller maksimum boyutta basılır. Logonun yatay -dikey durumuna göre uygulanabilir baskı alanı küçülebilir. Balonlarda baskı alanı örneklememiz için bakınız: Balon baskı alanı