Bisiklet Kiralama

Alaçatı Bisiklet ; sizlere en uygun ve en profesyonel şartlarda hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Alaçatıda Bisiklet Kiralama; turistik yerlerde, parklarda, bahçelerde siz bisikletseverlere uzun süreli kiralama imkanı da sağlamaktadır.

Bisikletlerimiz ile otellerde, tatil köylerinde, belediye park ve bahçe işletmelerinde; 6 kişilik aile veya gruba kadar kişilerin gezebileceği 4 tekeri ile güvenli sürüş olduğu tente, gölgelik sistemi ile yağmur ve güneşten korunma özellikleri ister 2 kişinin kullanabileceği ister 4 kişinin kullanabileceği bisikletler ile sportif bir geziyi sağlıkla birleştirebileceğiniz eşsiz bir keyif sunmaktayız.

Mevcut bisikletlerimiz günümüz teknolojisi ve donanımı ile her biri sektöründe marka olmuş modellerden oluşmaktadır. Kiralama hizmetini kaliteli ve profesyonel bisikletler ile haftanın 7 günü günlük,haftalık ve aylık kiralama süreleri ile tüm bisikletseverlerin kullanımına sunduk.

Siz bisikletseverler istediğiniz tarz ve modelde bisikletleri çok uygun koşullarda kolaylıkla kiralayabilir, Alaçatı’ nın eşsiz güzelliğinde keyifli bir spor yapma imkanı yakalayabilirsiniz.

Bisiklet Ücretleri İçin Tıklayınız.