Dekorasyon Balonu ve Uçan Balon

dekorasyon

Dekorasyon balonları, organizasyonlarda süsleme amacıyla kullanılan, iç mekan ve dış mekan kullanımına uygun, hava şartlarına dayanıklı, canlı renklerden oluşan baskısız balonlardır. Dekorasyon Balanları Helyum kaitesinde olup, Çeşme ve Alaçatı’da her noktaya uçan balon hizmetimiz vardır. İstediğiniz renk seçenekleri, uçan balon hizmeti evinizde, işyerinizde, organizasyon yapacağınız alanda özel tüplerle gelinerek yerinde dolumu yapılır. Böylece taşıma ve nakliye masraflarının yanında uçan balonun nakliye esnasında patlamasından kurtulacaksınız. Uçan balon fiyatlarımız balon çeşit ve ölçüsüne göre değişmektedir. 50 adet üzeri uçan balon alımlarında servis ücreti alınmamaktadır. 50 adede kadar olan uçan balonlarda Çeşme ve Alaçatı’da tüm noktalar için 50 tl servis ücreti alınmaktadır. Balon ölçülerine göre uçan balon fiyatlarımız 3 tl’den başlamaktadır. Detaylı bilgi için arayınız.

Şekilli balonlardan sadece kalp balon satışı yapmaktayız. Daha çok dekorasyonda kullanılan, ”tam yuvarlak” balon satışı yapıyoruz.

7”, 10”, 12”, ve kalp balonlarda hemen hemen tüm renkler mevcuttur.

Balon baskı uygulaması yapılan lateks balonlardan farklı hatta, gramajı yüksek olarak üretilen baskısız dekorasyon balonlarının, güneşe mukavemeti yüksektir; yumuşak ve dayanıklıdır. Canlı renklerden oluşur. İç mekan ve dış mekanda kullanılabilir. Tüm kalite kontrol testlerinden geçtikten sonra paketleme sürecine dahil edilir. Gönderimi yapılan her partinin bilgileri kayıt altındadır. Paket içi miktar 100 adettir.

İç mekanda çoğunlukla metalik renk balonlar, dış mekanda standart renk balonlar tercih edilir. Ayrıca daha düşük gramajlı kışlık dekorasyon balonu satışı da yapılmaktadır. Satışa kışın sunulan bu ürün grubunun ambalajlarında ‘‘iç mekan” ibaresi bulunmaktadır.

6” ve 9” metal balon kalıplarında revize yapılmış, 7” ve 10” olarak ölçülendirilmiş, boğaz boyu uzatılarak daha kolay bağlanabilmesi amaçlanmıştır.

Baskısız balonlar, iç ve dış mekan süslemelerinde , farklı renk kombinasyonuyla zincir balon yapımında, tag yapımında, çeşitli çiçek- hayvan figürleri yapımında, balon yağmuru ve uçan balon gibi organizasyonlarda kullanılmaktadır.

Baskılı balonların süsleme amacıyla kullanılacağı durumlarda, müşterinin talebine göre baskı, baskılı balonlarda kullanılan baskı balonu yerine, güneşe mukavemeti yüksek, daha gramajlı dekorasyon balonları üzerine uygulanmaktadır.

Balon süsleme, açılış organizasyonu gibi hizmetler için ayrı bir ekip bulundurmayan firmamız; talep geldiği durumda ürünlerimizi kullanan organizasyon firmalarına yönlendirme yapmaktadır. Üretimini yaptığımız balon renkleri için bknz. balon renkleri