Fotoğraf Baskılı Balonlar

baski_balon

Özel günleriniz için fotoğraf baskılı balon yaptırabilirsiniz. Balon üzerine fotoğraf da dahil olmak üzere tüm unsurlar uygulanabilir. Tarafımıza göndermiş olduğunuz fotoğraflar grafik bölümünde işlenerek basılabilir hale getirilir. Fotoğraflar, balon yüzeyine tek renk olarak uygulanır.

Fotoğraf baskısı uygulanacak balon renklerinin sayısını isteğinize göre çoğaltabilirsiniz. Sadece belli bir rengi tercih edebileceğiniz gibi karışık balon renklerini de tercih edebilirsiniz.

Balon baskı talebiniz sadece fotoğraf ya da sadece yazı olabileceği gibi ikisi bir arada da olabilir. Grafik, talebinize göre şekillendirilebilir. Tüm unsurların aynı renk olmasına dikkat edilmelidir.

Balon üzerine istenen yazının, karakter sayısının, fazla olması baskıya engel değildir; ancak karakter sayısı arttıkça baskı alanı küçülecek, buna bağlı olarak görünürlük azalacaktır.

Fotoğraf baskı uygulaması için balon renk seçiminde herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır istenilen renk ya da renkler fiyat farkı olmaksızın tercih edilebilir. Balon baskı rengi ise tek renk olmalıdır. Siyah tercih edilmesi daha iyi sonuçlar verecektir.

Balon baskı uygulaması için minimum miktar 1000 adettir. 1000 adetten az olan baskı talepleri için miktarları 100 ve 250 adet olarak standartlaştırılmıştır. Bu miktarlarda sadece kişiye özel baskı talepleri kabul edilebilecektir.