Kalp Balonlar

kalp

Kalp balon, özel bir talep olmadıkça standart( pastel) renk olarak üretilmektedir. Renkleri, dekorasyon balonlarında üretilen renklerle hemen hemen aynıdır. Renkler canlı ve parlaktır, iç ve dış mekan süslemelerinde kullanılabilir. Kalp balonlar, dekorasyon ve baskı balonları için aynı gramajda, farklı hatta üretilir. Üretimi 3.7-3.8 gram olarak planlanan kalp şekilli balonların satışı, baskılı ve baskısız olarak gerçekleştirilir.

Küçük kalp olarak isimlendirilen 3” boyutunda, 0,75 – 1 gr ağırlığındaki şekilli lateks kalp balonların satışı yapılabilmektedir. Sadece dekorasyon amacıyla kullanılan küçük kalp şeklindeki balonlara baskı uygulaması yapılamamaktadır. Poşet içi miktar diğer ürünlerimizde olduğu gibi* 100 adettir ( * sadece su balonlarında 500 adet bulunmaktadır). Özel bir talep olmadıkça sadece kırmızı renkte üretilen renkler ayrı paketlenir, diğer renkler karışık paketlenerek satışa sunulur.

Hazır olarak satışa sunulan I love you – seni seviyorum baskılı balonların uygulaması da balon baskı hattımızda yapılabilmektedir. Bir kaç farklı şablonda basılan balonlar, karışım yapıldıktan sonra paketlenir. Sadece kırmızı balona ve kırmızının da içinde bulunduğu karışık balon renklerine beyaz baskı yapılır. Hazır kalp balon baskıları tek yüzey, tek renktir.

Logo baskılı balon taleplerinizde kalp balonlara da uygulama yapılabilir. 14 Şubat, Anneler Günü gibi özel tarihlerde oluşabilecek taleplerinizde kalp balon tercih edebilir, aynı zamanda iletilerinizi yansıtabilirsiniz. İletileriniz, logonun altına yerleştirilerek tek yüzey baskı yapılabilir ya da ön yüzeyinde logo, arka yüzeyinde ”iletiniz” şeklinde dizayn edilebilir.