Konser Tiyatro ve Etkinlik Reklam Bilet Satış Organizasyonu

Çeşme ve Alaçatı’da gerçekleştirmek istediğiniz tüm etkinliklerin yerel reklamı, bilet satışlarının yapılması, satış noktalarının belirlenmesi ve koordine edilmesi başta olmak üzere tüm organizasyonlara destek hizmetleri sunuyoruz.
Çeşme ve Alaçatı ses ışık sistemleri ile organizasyon etkinliklerinizde; tiyatro, konser başta olmak üzere profesyonel sistemlerinin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.
Çeşme ve Alaçatı’da gerçekleştirmeyi planladığınız Tüm etkinliklerinizde konser ve tiyatro faaliyetlerinde bilet satış noktalarını oluşturuyoruz ve bu noktalara n süpervisorlük hizmetini üstleniyoruz.
Tüm yerel basıl ile işbirliğine girerek etkinliğin duyurulmasını sağlıyoruz.
Çeşme ve Alaçatı’da yapılacak etkinliklerinizin afişlemesi, el ilanlarının dağıtımı, local reklamlarının yapılması, reklam bisikletleri ile hem duyuru hem satışlarının yapılması faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz.
Çeşme ve Alaçatı’da gerçekleştireceğiniz etkinliklerin stk, kamu kurum ve kuruluşları ile işbirliği yapılarak bilet satışının ve duyurularının yapılmasını sağlıyoruz.
Ayrıca etkinliğinize özel yapılacak planlama ile tüm programın oluşturularak en uygun tarihin belirlenmesi, maximum duyuru ve bilet satılının yapılması faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz.
Çeşme ve Alaçatı bölgesinde bize ait ve yoğun kullanımda olan sosyal medya alanlarında duyuru, promosyon ödüllü bilet dağıtımı, paylaşımın arttırılması ile ilgili profesyonel çalışmalar yapıyoruz.
Çeşme ve Alaçatı’da gerçekleştireceğiniz etkinliklerin, konser ve tiyatro faaliyetlerinin maximum seviyede duyurulması için doğru adresiniz ve yerel çözüm ortağınız olarak 17 yıldır bölgede faaliyet gösteriyoruz.